پنجشنبه 03 خرداد 1403نوشته شده توسط:admin دسته خبر:20 تاریخ انتشار:دوشنبه 10 مهر 1402 تعدادبازدید:1784 نسخه مناسب چاپ
سخن شهردار


بارالها توفيقي عطا فرما كه غير از طريق تو راه نپوئيم و جز رضا تو طلب نكيم . انجام خدمت نعمتي است عظيم كه بدون توفيق و خواست الهي مقدور نگردد و موفقيت كارها مگر در سايه همكاري و همدلي همراهان و همكاران میسر نباشد. .


بسمه تعالی

بارالها توفيقي عطا فرما كه غير از طريق تو راه نپوئيم و جز رضا  تو طلب نكيم . انجام خدمت نعمتي است عظيم كه بدون توفيق و خواست الهي مقدور نگردد و موفقيت كارها مگر در سايه همكاري و همدلي همراهان و همكاران میسر نباشد.

با سلام و احترام خدمت عموم شهروندان شهر آب بر، خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمتگزاری به مردم  فهیم و قدر شناس آب بر را به من عطا فرمودند و از حسن ظن اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همچنین مسئولین محترم شهرستان و استان کمال تشکر را دارم. امیدوارم با استعانت از پروردگار متعال و با بکارگیری تمام توان و تجربیاتم با استفاده از ظرفیت و پتانسیل موجود و مدیران شهرستانی و کلیه همکاران خدوم مجموعه شهرداری شاهد ارائه خدمات بهینه و مطلوب و در خور شأن و منزلت مردم آب بر باشیم.

از عموم شهروندان فهیم خواهان مشارکت بیشتر و ارائه نقطه نظرات برای اجرای طرح ها در کلیه زمینه های عمرانی و شهرسازی، فرهنگی و ایجاد  زیر ساخت ها و تاسیسات شهری بوده تا انشاله شاهد شکوفایی و توسعه  هر چه بیشتر در شهرمان باشیم چرا که"شهر را شهروند می سازد"

آنجه امروز برای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی حائز اهمیت است، ایجاد روحیه امید،رفاه،آسایش، امنیت برای شهروندان و تلاش در جهت عمران و توسعه شهر براساس معیارها،ضوابط و قوانین و اصول مدیریت شهری و ارتقاءکیفیت زندگی شهروندان است.

از کلیه همشهریان استدعا دارم ما را در رسیدن به یک شهر مورد انتظار با ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات سازنده خود یاری نمایند. صحت و سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان  را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

                                                                                                       

                                                                                                                شهردار آب بر