ﺳﻪشنبه 27 مهر 1400نوشته شده توسط:admin دسته خبر:6 تاریخ انتشار:پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400 تعدادبازدید:167 نسخه مناسب چاپ

صدور پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آب بر به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

حجت اله شعبانی شهردار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر آب بر فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان به خصوص مردم شریف آب بر، دیار صلح و دوستی تبریک گفتند..

🔹به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آب بر متن پیام به شرح زیر است:
‌بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

🔶چه زیباست صدای گام های بندگان خدا به شوق آراستن صفوف نماز و اظهار بندگی به درگاه حق در روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزهای خویش برگزیده تا در این عید بزرگ شکوه اطاعت و بندگی را به نمایش بگذارندو به درگاه ذات اقدس الهی جشن گرفته و در فضای معنوی و مطهر ذکر «اللهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال عید خجسته فطر می روند.

🔶عيد فطر، آغاز راهی برای بازگشت، فصلی برای شکفتن دوباره و بازیافتن خودِ گمشده انسان و روز پاداش گرفتن يك ماه بندگي و عبوديت خالصانه پروردگار است.

🔶امید داریم که به ميمنت اين عيد سراسر مهر و‌ رحمت و در پرتو طاعت ها و عبادت های ماه مبارك رمضان، امت اسلامی بيش از پيش در مسير كمال و تعالی انسانی گام بردارند و شاهد همبستگی بيشتر مسلمانان و گسترش صلح و ثبات در سراسر جهان باشيم.

🔶فرا رسيدن اين عيد سعيد و فرخنده را به تمامی مسلمانان جهان ، مردم مومن و شريف شهرستان طارم ، بویژه اهالی باصفای شهر آب بر تبریک و تهنيت عرض می نمايیم و از درگاه ايزد منان قبولی طاعات و عبادات همه عزيزان در ماه مبارک رمضان و رحمت و مغفرت واسعه مسألت داریم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آب برنظرات بازدید کنندگان
نام و نام خانوادگی:  
ایمیل شما :
متن :